Sale szkoleniowe

Sale położone są w samym centrum Tarnowa przy ul. Rynek 22. 1 km od Dworca PKP i PKS. Wykończone w wysokim standardzie, klimatyzowane.

   

Wyświetl większą mapę

Sale idealnie sprawdzą się na:

Sala komputerowa

Kompleksowo wyposażona sala szkoleniowa o powierzchni 32m2. Przystosowana dla grup szkoleniowych do 12 uczestników. Wyposażona  w Laptopy – przekątna ekranu 16” zapewniające komfort i wygodę pracy: 4 GB RAM + procesor o prędkości  2,4 Ghz ,szybki twardy dysk o pojemności 500 GB. Każdy laptop posiada system operacyjny Windows 10 i posiada oprogramowanie MS Office Professional 2010 plus oraz Comarch  Optima. Laptopy tworzą mobilne centrum egzaminacyjne ECDL.

  

Koszt wynajmu  –  35 zł brutto. (ekran, rzutnik,  tablica whiteboard, Internet bezprzewodowy)

Sale szkoleniowe mniejsze

Przestronna sala szkoleniowa o powierzchni 30 m2, 24 m2 oraz 32 midealna na szkolenia, kursy oraz spotkania rekrutacyjne. Sala dostosowana dla 12 uczestników. Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru prowadzonych zajęć. Wyposażenie sali stanowią wygodne krzesła. Krzesła są bardzo mobilne, dlatego można je ustawiać w dowolne kombinacje. Jest to dobre rozwiązanie, gdy uczestnicy będą pracować w parach, trójkach czy większych grupach.

 

Koszt wynajęcia sal – 25 zł brutto (ekran, tablica whiteboard, Internet bezprzewodowy)

Sala szkoleniowa większa – konferencyjna

Atrakcyjnie zaaranżowana sala o powierzchni 72 m2. Przeznaczona dla grup (do 40 uczestników) Istnieje możliwość dostosowania układu krzeseł do charakteru prowadzonych zajęć. Sala szkoleniowo-konferencyjna jest jasna i dobrze oświetlona. Duże okna z roletami wychodzą na Ratusz. Sala ta jest idealnym miejscem do prowadzenia szkoleń miękkich oraz konferencji.

 

Możliwość ułożenia krzeseł w sali:

1. Panelowe (teatralne) ustawienie stołu prezydialnego i krzeseł jest stosowane przy dużej liczbie uczestników. W takim układzie krzesła zwrócone są w stronę prowadzącego, który stoi twarzą do wszystkich uczestników zebrania.
2. Stół w kształcie litery Tjest ustawiany przy organizowaniu zebrań niezbyt licznych, ale o charakterze oficjalnym
3.Stół w kształcie litery U (podkowa), jest ustawiany na spotkaniach o charakterze oficjalnym w licznym gronie. Klasyczny układ miejsc umożliwia bezpośredni kontakt uczestników twarzą w twarz. Ten układ wykorzystujemy na zebraniach typu szkolenie.
4. Stół w kształcie dwóch liter L jest stosowany na spotkania w licznym gronie.
5. Stoły ustawione w kształcie placu są odpowiednie dla każdego rodzaju zebrania.

Koszt wynajęcia sali 40 zł brutto (ekran, tablica whiteboard, Internet bezprzewodowy)

Sale rezerwujemy bez wstępnych opłat.


Piwnica

Oferujemy Państwu wynajem lokalu o powierzchni  132 m2 na imprezy prywatne oraz wszelkie inne imprezy zamknięte. Wynajem może obejmować salę główną, salę chillout place jak i salę taneczną. Cena najmu ustalana jest indywidualnie na miejscu, zależy ona od wymagań Klienta, czasu trwania i rodzaju imprezy. Istnieje możliwość korzystania z zaplecza kuchennego.

              

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

tel.014 627 22 82 wew. 21
fax. 014 627 22 82 wew. 24

hybryda22@wp.pl