Krótko o nas

Hybryda

Od ponad 10 lat uczymy języków obcych. Ostatnio nasza oferta poszerzyła się o kursy komputerowe. W ostatnich latach z powodzeniem aplikujemy o środki zewnętrzne na dofinansowanie kursów językowych i komputerowych dzięki czemu możemy zaprosić Państwa do udziału w projektach współfinansowanych przez Unię Europejską.

 W roku 2013 otrzymaliśmy certyfikat Laboratorium ECDL dzięki czemu możemy w ramach naszych kursów przeprowadzać egzaminy na certyfikaty ECDL.

 

Firma HYBRYDA Katarzyna Wolak stawia sobie za cel udzielanie kompetentnej pomocy w zdobywaniu i poszerzaniu kwalifikacji zawodowych, w tym szczególnie znajomości języków obcych. Cel ten staramy się osiągnąć poprzez:

·        zatrudnianie kadry trenerskiej o najwyższych kwalifikacjach, długoletnim doświadczeniu i dużym zaangażowaniu;

·        zapewnienie jak najlepszego zaplecza materialno-merytorycznego dla prowadzonych u nas kursów;

·        fachową i życzliwą obsługę strony organizacyjnej;

·        zapewnienie możliwości uzyskania międzynarodowych certyfikatów, potwierdzających zdobyte kwalifikacje.

Największym atutem naszej firmy jest jej wysoko wykwalifikowany, kompetentny i życzliwy personel. Wśród środków trwałych należy wymienić przede wszystkim siedzibę, jaką jest odrestaurowana staraniem Właścicielki renesansowa kamienica, mieszcząca się przy Rynku. Zadbaliśmy w niej i o komfortowe warunki pracy, i o odpowiednią atmosferę.