Nasi klienci o Nas

 

W okresie od września 2011 do czerwca 2012 byłem uczestnikiem kursu języka angielskiego organizowanego przez szkołę języków obcych „Hybryda” z siedzibą w Tarnowie. Kurs był organizowany w Dębicy i obejmował 100 godzin lekcyjnych. Czas spędzony na zajęciach pozwolił mi ugruntować dotychczasową znajomość języka oraz w pełni przygotował mnie do egzaminu telc, który zdałem na wysokim poziomie.

Zajęcia prowadzone były przez profesjonalnie przygotowanych lektorów z dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Przebiegały one w miłej i bezstresowej atmosferze.

Z pełnym przekonaniem polecam szkołę „Hybryda” wszystkim, którzy pragną pogłębić swoją znajomość języków obcych ( nie tylko języka angielskiego). Ja z pewnością skorzystam w przyszłości z kursów organizowanych przez tę placówkę.

Jarosław M., Dębica

Ze swojej strony, szczerze wszystkim polecam udział w takim projekcie! Po raz pierwszy brałam w nim udział, dzięki temu zdecydowanie podniosła się moja samoocena i kwalifikacje zawodowe. Zajęcia realizowane były zgodnie z programem, zadania domowe mobilizowały do większego zaangażowania, a tym samym do poszerzania swojej wiedzy. Cieszę się, że zajęcia prowadzone były w języku angielskim, co pomagało nauczyć się rozumieć, myśleć i wypowiadać w danym języku bez żadnych barier.

Przygotowanie, rzetelność i zaangażowanie lektorów – na najwyższym poziomie, a atmosfera panująca na zajęciach bardzo miła i niestresująca. Życzę, żeby Hybryda uzyskała Certyfikat o który się Państwo staracie, bo naprawdę jesteście tego warci. Ze swojej strony czekam niecierpliwie na kolejny projekt.
Joanna S., Dębica

Szkoła języków obcych „Hybryda” jest godną zaufania firmą w zakresie prowadzenia kursów językowych. Jako uczestnik kursu języka angielskiego w okresie 2011/2012 r. bardzo pozytywnie oceniam skuteczność nauczania i przygotowanie lektorów oraz ich umiejętności w nawiązywaniu dobrych relacji z uczniami podczas zajęć.

Mocną stroną szkoły jest przede wszystkim duża dbałość o uczestników kursów, elastyczność i niezawodność w działaniu oraz umiejętność dopasowania się do potrzeb merytorycznych jak i organizacyjnych.

Szkoła zapewnia profesjonalne nauczanie języka, w miłej atmosferze, co przekłada się na wyniki w nauce i zdawalność egzaminów.

Bazując na doświadczeniach dotychczasowej współpracy z HYBRYDĄ, mogę w pełni zarekomendować szkołę.

Agnieszka M., Dębica

Kurs w ramach projektu „Języki obce dla urzędników”, w którym uczestniczyłam, był bardzo dobrze przygotowany. Zajęcia były atrakcyjne, ciekawe, prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze, z dużym zaangażowaniem wykładowcy. Tematyka zajęć przekazywana była w sposób łatwy do zrozumienia. Możliwość ćwiczenia na otrzymanych materiałach ułatwiała przyswajanie nopwych zagadnień. Oprócz umiejętności językowych zdobyłam wiedzę na temat róznych ciekawostek ze świata, muzyki i kultury, co umilało naukę.

Wiedza zdobyta na kursie podniosła moje kwalifikacje zawodowe.

Dorota M., Rzeszów

Byłam uczestnikiem kursu języka angielskiego na poziomie B1, organizowanego przez szkołę „Hybryda”. Decyzję o uczestnictwie w kursie podjęłam z uwagi na ciekawą ofertę szkoły oraz pozytywne rekomendacje.

Kurs prowadzony przez „Hybrydę” odznaczał się wysokim poziomem merytorycznym oraz fachowym podejściem. Przemyślany dobór metodologii, a zarazem ciekawie prowadzone zajęcia były dla mnie gwarancją efektywnej nauki.

Na szczególną uwagę zasługuje osobiste zaangażowanie lektorki, a także jej wyjątkowe wyczucie indywidualnych potrzeb.

Wszystkie sprawy organizacyjne załatwiane były sprawnie i zgodnie z potrzebami kursantów, dlatego elastyczność organizacyjna szkoły zasługuje na najwyższe uznanie.

Wszystkim zainteresowanym nawiązaniem współpracy z renomowaną szkołą językową polecam „Hybrydę” jako rzetelną i profesjonalną firmę, która świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Monika M., Leżajsk

W związku z uczestnictwem w 2012 r. w kursie j. angielskiego przygotowującego do egzaminu TELC B1, zorganizowanego przez Szkołę Języków Obcych HYBRYDA w ramach projektu „Języki obce dla urzedników”, pragnę wyrazić swoja pozytywną opinię na temat przeprowadzonego szkolenia jezykowego. Wskazani trenerzy przekazywali wiedzę w sposób fachowy i profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem motywującym uczestników do dalszej nauki. Biorąc pod uwage powyższe, jak również sprawny sposób organizacji zajęć i właściwy dobór materiałów szkoleniowych, pragnę rekomendować Szkołę Jżezyków Obcych HYBRYDA jako rzetelnego organizatora kursu językowego.

Bartosz G., Rzeszów

Z prawdziwą przyjemnością uczestniczylam w kursie w ramach projektu „Języki obce dla urzedników”.

Zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy, zajmujący i wymagały od nas, uczestników, zaangażowania się w zajęcia, co było bardzo inspirujące. Prowadząca lektorka była wymagająca, co miało dobry wpływ na nasze zaangażowanie; ma ogromną wiedzę, którą potrafiła przekazać w spokób atrakcyjny i zajmujący.

Ten rok spędzony na kursie języka angielskiego w ramach projektu UE był dla mnie fantastyczny, rozwijający i motywujący do dalszego rozwoju. Szczególnie ceniłam sobie konwersacje na różne tematy w trakcie zajęć.

Każdemu mogę polecić tak świetnie przygotowane zajęcia, od stryny tak językowej, jak i logistycznej. Wszelkie kwestie związane z formalnościami były sprawnie i fachowo załatwiane przez uśmiechniętą panią.

Z przyjemnością wzięłabym udział w kolejnych tego typu zajęciach.

Magdalena Ż., Rzeszów

 

REFERENCJE OD FIRM

Firma HYBRYDA  Katarzyna Wolak jest firmą solidną, rzetelną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą w dopasowywaniu oferty do potrzeb klienta.

W ramach zawartej (…) umowy firma wynajęła sale na szkolenia oraz zorganizowała catering w ramach projektu POKL 3.4.3 „Szkoła Mistrzów”.

Nasza dotychczasowa współpraca uklada się bardzo dobrze.

Eurokrator S.C., Kraków

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego miała przyjemność współpracować z firmą HYBRYDA Katarzyna Wolak z siedzibą w Tarnowie ul. Rynek 22. (…)

HYBRYDA Katarzyna Wolak jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów, chętnie dostosowującą się do potrzeb klientów. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze, z korzyścią dla obu firm. Z przyjemnością możemy polecić usługi firmy oraz potwierdzamy chęć współpracy na przyszłość.

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego, Tarnów